Loading

Mobil Uygulamalar

Yeni Fikirler

ideas

Mobil uygulamalar, akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda çalışan İnternet uygulamalarını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Mobil uygulamalar genellikle kullanıcılara masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda daha sık erişilen İnternet hizmetlerine bağlanarak yardımcı olur veya taşınabilir aygıtlarında İnternet'i kullanmayı kolaylaştırarak onlara yardımcı olur. Mobil uygulama geliştirme, dünya çapında 3 milyardan fazla kişinin akıllı telefon kullandığı ve 2019 itibarıyla 1,5 milyardan fazla kişinin tablet kullandığı birçok işletme için daha kritik hale geliyor. Kullanıcılar, mobil zamanlarının ortalama yüzde 90'ını uygulamalarda geçiriyor ve 700'den fazla kişi var. çeşitli uygulama mağazalarından milyon uygulama indirildi. 2020'ye kadar mobil uygulama gelirinin 189 milyar dolara yükseleceği tahmin ediliyor ve sektör, akıllı cihazların ve teknolojinin evrimi nedeniyle genişlemeye devam ediyor. Satışları artırmak, maliyetleri düşürmek ve özel mobil uygulamalar aracılığıyla yeni iş yapma yöntemleri sağlamak için çeşitli sektörlerdeki işletmeleri güçlendirmek için buradayız. ColossusSoft, iş sistemleri için bağımsız Android ve iOS mobil uygulamaları ve terminalleri oluşturur. Projelerimiz hem bireysel platformlar için yerel teknolojilerde hem de hibrit teknolojilerde uygulanmaktadır.

ImpiCode, çeşitli kurumsal ihtiyaçları karşılayan uygulamalar oluşturur. Çalışanlarınızın sahadaki çalışmalarını izlemenize yardımcı olabiliriz. Uygulamalarımız, şirkette toplanan verilere dünyanın her yerinden erişimi kolaylaştırır. Benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, iş süreçlerini yansıtan ve çalışanlarınızın günlük görevlerini hızlandırmaya yardımcı olan bir proje oluşturabiliriz. Toplanan verileri kolayca analiz etmek için yerleşik kapsamlı bir raporlama paneli içerebilir.

Yeni bir uygulama fikriniz mi var? Yeni başlayanlar için profesyonel işbirliği fırsatları sunuyoruz. ColossusSoft, hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır. İşimiz analiz ve geliştirme aşamasında başlar. Fikrinizi sizinle tartışıyoruz ve tüm uygulamanın maketlerini hazırlıyoruz. Daha sonra, uygulamayı geliştirip test ediyoruz ve ihtiyaç duyulursa uygun barındırma öneriyor ve sunucu çalışmasını gerçekleştiriyoruz.