Loading

E-Ticaret Çözümleri

web geliştirme

E-Trade
image_not_found
E-Ticaret Çözümleri

Hızlı ve güvenilir e-ticaret çözümleri

Çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şey.


Elektronik ticaret veya e-ticaret (bazen e-ticaret olarak yazılır), firmaların ve bireylerin internet üzerinden bir şeyler alıp satmalarını sağlayan bir iş modelidir. E-ticaret, aşağıdaki ana pazar segmentlerinin dördünde de faaliyet göstermektedir:

İşletmeden işletmeye

Tüketiciye işletmeye

Tüketiciden tüketiciye

Tüketiciden işletmeye

E-ticaret, işletmelerin ürünleri veya hizmetleri için daha ucuz ve daha verimli dağıtım kanalları sağlayarak daha geniş bir pazar varlığı oluşturmalarına yardımcı oldu.

Birçok işletme için, web siteleri alıcı ve satıcı arasındaki ilk temas noktasıdır. Pek çok insan artık alışverişlerinin çoğunu çeşitli ürün ve hizmetler için çevrimiçi yapıyor. Bu, hem görsel olarak çekici hem de kullanımı kolay bir web sitesine sahip olmanın işletmenize ticaret yapmak için yeni bir platform sunabileceği anlamına gelir.

Büyük veya küçük tüm işletmeler için tamamen ısmarlama e-iletişim web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz. Web sitenize gelen trafiği artırarak ve değerli dönüşümler üreterek işletmelerin çevrimiçi potansiyellerini ortaya çıkarmasına yardımcı olmak istiyoruz.