Loading

image_not_found

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Digital Marketing

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte geleneksel yöntemlerle yapılan pazarlama (radyo, televizyon, gazete vs.) geçerliliğini yitirmeye, yeni dönemde yerini dijital pazarlamaya (sosyal medya, internet, mobil platformlar) bırakmaya başladı. Yapılan son araştırmalara göre Türkiye’nin toplam nüfusunun %79’u aktif olarak internet kullanıcısı, akıllı telefonlar ve tabletlerin sık kullanılmaya başlaması ile mobil platformlar, dijital pazarlama kanalları arasında hızlı bir biçimde kabul gördü.

Dijital pazarlamanın en önemli avantajı tamamen tüketici odaklı oluşu. Günümüzde tüketici deneyimi artırılıyor, interaktif mağazalar inşa edilmeye başlanıyor. ColossusSoft olarak etkin bir çalışma prensibi ile dijital pazarlamada doğru sonuçları kısa zamanda görme imkanına sahip olursunuz. Dijital pazarlamayı önem veren işletmeler, bulundukları pazarda rakiplerine göre bir adım öne çıkma fırsatını yakalıyor. Dijital pazarlama aracılığı ile hedef kitleye doğrudan ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz. Dijital pazarlama ile birden fazla dijital kanalda kendinizi gösterip, markanızı tanıtarak satış potansiyelinizi artırabilir, müşteriyle olan bağlarınızı sistematik bir şekilde geliştirebilirsiniz.

SEO Çalışması

SEO bir web sitesi için arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmalarıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Bir markanın itibarını etkilemek ve sürdürmek veya marka bilinirliği oluşturmak, sosyal medya yönetimi gerektirir.

Tanıtım Filmleri

İzleyicileri büyüleyen, harekete geçiren ve işletmeler ve markalar için sonuç getiren ilgi çekici tanıtım videoları üretiyoruz.

image_not_found
SEO Çalışmaları

SEO bir web sitesi için arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmalarıdır.

İnternet üzerinden bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motorları, bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Arama sonuçlarında müşterilerin büyük bir çoğunlukla ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri, zamanla bu sektörün oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır.

SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak bu kelimelere ait arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefler. SEO çalışmaları ise bu bağlamda web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirerek ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı ulaşabilecekleri bir web platformu sunmayı amaçlar. Bu yönüyle SEO, web sitelerinin daha anlaşılır, kolay kullanıma sahip ve ziyaretçiye aradığı şeyi verebilecek seviyeye gelmesine de yardımcı olur.

Sayfalarınızın arama sonuçlarında daha iyi görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme ve potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

Sosyal medya, iş dünyasında ayrılmaz bir rol oynar. Dünya çapında sosyal medyayı kullanan 3,2 milyar insan ve her saniye 11 yeni kullanıcıyla, hevesin küresel bir standarda dönüştüğünü söylemek güvenlidir. Sosyal medya yönetim araçlarımız ve hizmetlerimizle bu büyük kitleye ulaşmanıza ve bir sosyal medya kampanyası yürütmenizi kesinlikle daha basit hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal medya yönetimi aracılığıyla sosyal markalaşma veya marka bilinirliği geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal medya, markanızı pazarlamak ve kalabalığın arasından sıyrılmak için en güçlü araçlardan biridir.

Özel tasarımlarımız ile sosyal medya markalaşması doğru bir şekilde yapılır ve hedef pazarınıza optimum şekilde bağlanmanıza yardımcı olur.

image_not_found
Sosyal Medya Yönetimi

Bir markanın itibarını etkilemek ve sürdürmek veya marka bilinirliği oluşturmak, sosyal medya yönetimi gerektirir.

image_not_found
Tanıtım Filmleri

Reklam Çalışmaları

İzleyicileri büyüleyen, harekete geçiren ve işletmeler ve markalar için sonuç getiren ilgi çekici tanıtım videoları üretiyoruz. Tanıtım filmi yapımı, bir ürünün profesyonel ekipmanlarla videoya çekilerek detaylı bir şekilde tanıtılması işlemidir.

Tanıtım filmleri, reklam filmlerinden daha detaylı ve daha kapsamlı video görselleridir. Ayrıca çektiğimiz kısa filmlerle. Firmanızın, ekipmanlarınızın ve ürünlerinizin promosyonları sosyal medyada tanıtılacaktır.